Wirtualny Manager

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-01-24 19:23:36

pawelcepak
Administrator
Dołączył: 2018-01-24
Liczba postów: 7
WindowsChrome 63.0.3239.132

INFORMACJA MSV Duisburg

Witam wszystkich ekolegów z frontu Football Manager. Zainspirowany przez Rafała Niespodzińskiego-choć dowie się o tym dopiero, jeżeli przeczyta ten post-postanowiłem w końcu na poprawienie własnego rekordu najdłuższej kariery.

Sandecja i Football Manager 2012 to było coś, historia, której nigdy nie zapomnę. To dzięki tej karierze poczułem sympatię do tegorocznego beniaminka-choć w mojej głowie pamiętne 5 Mistrzów T-Mobile Ekstraklasy przez 11 sezonów. Pewnie, gdyby niestracony save… Ale nie wracajmy do tego, choć ta kariera trwająca od sezonu 2011/12 do połowy sezonu 2023/24 jest inspiracją do zrobienia jeszcze lepszej i dłuższej kariery.

Für Waffen und für die Front!

5a7882744cd62.png

Klub, który wybrałem to MSV Duisburg. Dlaczego? A no ze względu na zebrę w logo. Mówcie co, chcecie, ale tak wyszło.
Pierwszy post to głównie wprowadzenie, które już zrobiłem oraz cele, które wypiszę za chwilę. Jednak chciałbym jeszcze napomnieć o tym, jak często będą posty. Nie będzie to ustalone z góry, przynajmniej na początku. Myślę, że z dwa posty tygodniowo będą wchodzić na pewno. Jeden może być w poniedziałek drugi w piątek, a może być też tak, że posty będą trzy dni z rzędu, a potem już nie do końca tygodnia. Wszystko zależy od czasu i chęci-wiadomo, nie zawsze ma się chęci (zły humor, problemy osobiste etc.), a nie zamierzam tego robić na siłę. Pytanie kolejne: Jak będę przedstawiał swoją karierę i jej losy? Nie wiem jeszcze sam, zobaczy się w praniu-od czegoś trzeba zacząć. Czy będą to podsumowania miesięczne, trzy miesięczne, półroczne, roczne? Tego też nie wiem. Mogą się pojawiać posty co miesiąc w grze, a może pojawić się też post na temat tylko jednego meczu. Jakiś ważny mecz i cały post poświęcony właśnie mu. Nie wykluczam i jak już wspomniałem wcześniej, czas pokaże, jaką formę obiorę.

Dobra, kiedy napisałem takie podstawy podstaw, to teraz główne cele, do których zbiegiem czasu na pewno będę coś dodawał.

GŁÓWNE CELE:
- Awans z 2.Bundesligi
- Uniknięcie spadku po awansie do najwyższej ligi rozgrywkowej w Niemczech
- Przemyślane transfery w celach płatnych wypożyczeń i zapewnienia sobie porządnych z tego tytułu pieniędzy co sezon
- Odmłodzić zespół

CELE POBOCZNE:
- Średnia wieku: 21
- Awans już w pierwszym sezonie
- Znalezienie kilku zawodników jako fundament na lata

BĄDŹMY NADZIEI, ŻE BĘDZIE TO KARIERA NA LATA!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wfinfo - justrp - kwadratowa-zadyma - bossmafia - ptasie-oko